Degėt nė Kosovė

 

Njësia Pejton

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr. Ukshin Hoti, Nr.29, Qyteza Pejton
Prishtinë

Tel: +383 (0) 38 222 910 
Fax: + 383 (0) 38 222 907
Mobil: +383 (0) 45 700 701

Faton Fejzullahu
email: 
ffejzullahu@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Njësia Kodra e Diellit

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr. Enver Maloku, Nr.108/1, Prishtinë

Tel: +383 (0) 38 233 910
Fax: +383 (0) 38 233 908

Mobil: +383 (0) 45 700 702

Bashkim Kurti
E-mail:
bkurti@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Njësia Dardania

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr. Mulla Idriz Gjilani, Nr.69, Prishtinë

Tel: +383 (0) 38 500 910
Mobil: +383 (0) 45 700 703

Astrit Zherka
email: 
azherka@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Agjensioni Nënë Tereza

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr.Tringë Ismajli, Nr.29, Prishtinë

Tel: +383 (0) 38 225 911 
Mobil: +383 (0) 45 700 714

Valdrin Imeri 
E-mail: 
vimeri@bkt.com.al  

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Njësia Nënë Tereza

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Sheshi Nënë Tereza, pn, Prishtinë

 

 

Mobil: +383 (0) 45 700 704


Valdrin Imeri 
E-mail:  
vimeri@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30
E shtunë
10:00-13:00

 

Njësia Fushë-Kosovë

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr. Nënë Tereza, pn, Fushë Kosovë


Tel: +383 (0) 38 534 910
Mobil: +383 (0) 45 700 705

 

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Njësia  Podujevë

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr. Zahir Pajaziti Nr.1, Podujevë

Tel: +383 (0) 38 571 996 
Fax: +383 (0) 38 571 998
Mobil: +383 (0) 45 700 706

Valon Gashi 
E-mail: 
valong@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30


 

Njësia Lipjan

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr. Shqipëria, pn, Lipjan

Mobil: +383 (0) 45 700 808

Naim Zeqiri 
E-mail: 
nzeqiri@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Agjensioni Aeroport

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Aeroporti Ndërkombëtar 
Adem Jashari

Mob: +383 45 700 742

 

E hënë-premte

09:00 – 16:00

E shtunë
10:00-14:00

 

Agjensioni Aeroport Kargo

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Aeroporti Ndërkombëtar 
Adem Jashari

 


Mob: +383 45 700 742


 

E hënë-premte

09:30 – 16:30

 

Njësia Albi

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Qendra Tregtare Albi Mall
Vetërrnik - Prishtinë

Tel:  +383 (0) 38 522 910 
Mob: +383 45 700 709

 

E hënë-E shtunë
10:00-18:00

 

Njësia Shatervan

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Sheshi Shatërvani, Nr.3, Prizren


Tel: +383 (0) 29 223 910
Mob: +383 45 700 710


Bujar Karavidaj
E-mail: bkaravidaj@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30
E shtunë

10:00 – 13:00


Njësia Prizren

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr. Atmejdan, Prizren

Tel: +383 (0) 29 222 910
Fax: +383 (0) 29 380 908
Mob: +383 45 700 711

Blerim Skeja
E-mail: bskeja@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Njësia Teuta Pejë

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr. Mbretëresha Teutë, Nr. 117, Pejë

Fax: +383 (0) 39 423 908
Mob: +383 45 700 720

Gent Lajqi
E-mail: 
glajqi@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Agjensioni Elkos Pejë

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Qendra Tregtare ELKOS, Pejë 


Mob: +383 45 700 721

Gent Lajqi

E-mail: glajqi@bkt.com.al 

E hënë- E shtunë
10:00-18:00


 

 

Njësia Gjakova

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

 Rr. UÇK-së p.n. Gjakovë

Tel: +383 (0) 390 330 910
Fax: +383 (0) 390 330 908
Mob: +383 45 700 730

Skender Mekaj
E-mail: 
smekaj@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Njësia Rahovec

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr. Avdulla Bugari, Nr.3, Rahovec

Tel: +383 (0) 29 276 910
Fax: +383 (0) 29 276 908
Mob: +383 45 700 731

Sead Rama
E-mail: 
srama@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Njësia Ferizaj

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr. Dëshmorët e Kombit, Nr. 41/A, Ferizaj

Tel: +383 (0) 290 326 910
Fax: +383 (0) 290 326 908
Mob: +383 45 700 740

Safet Mehmeti  
E-mail: 
smehmeti@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

 

 

Agjensioni Fitorja

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Str. Rruga e Reçakut (Terminal Doganor Fitorja), pn, Ferizaj

Mob: +383 45 700 741

Safet Mehmeti  
E-mail: 
smehmeti@bkt.com.al

E hënë – E Shtunë:

        09:00 - 17:00 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Njësia Mitrovicë

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr. Brigada 142, Mitrovicë

Tel: +383 (0) 28 536 910
Mob: +383 45 700 750

Fatmir Tupella
E-mail: 
ftupella@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30


 

Njësia Vushtrri

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr. Ismail Qemajli, pn, Vushtrri

Mob: +383 45 700 751



Burim Shala

Email: bshala@bkt.com.al

 

E hënë-premte

08:30 – 16:30


 

Njësia Drenas

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr. Skënderbeu, pn, Drenas

Tel: +383 (0) 38 584 910
Mob: +383 45 700 752

Gazmend Lahu
E-mail: 
glahu@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Njësia Skenderaj

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Sheshi Adem Jashari, pn, Skenderaj

Mob: +383 45 700 753

Festim Bunjaku  
E-mail: 
fbunjaku@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

 

Njësia Gjilan

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr. Madeline Albright, pn, Gjilan

Tel: +383 (0) 28 0320 910 
Mob: +383 45 700 760

Ilmi Alili
E-mail: 
ialili@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30


 

Njësia Viti

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr. Adem Jashari, pn, Viti

Tel: +383 (0) 280 380 910
Mob: +383 45 712 021

Ganimete Emini
E-mail: 
gemini@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30


 

Agjensioni Grand Store

Adresa

Kontakt

Përgjegjësi i Agjensionit

Orari

Qendra Tregtare Grand Store, Prishtinë

Mob: +383 45 700 770

Blendi Xharavina 

E-mail: 

Bxharavina@bkt.com.al

E hënë- shtunë

10:00 – 18:00

 

 

 

Njësia Mati 1

Adresa

Kontakt

Menaxher i Degës

Orari

Rr.Mati 1, pn, Prishtinë

Mob: +383 45 400 771

Florie Hajrizi  
E-mail: 
fhajrizi@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

 

 

 



Banka Kombetare Tregtare copyright 2018
Qendra Kontaktuese +383 (0) 38 666 666 : Harta : Kontakt
Web Kredi
Na gjeni edhe nė:
Banka Kombėtare Tregtare Kosovė Sh.A. – merr pjesė detyrueshėm nė Fondin e Sigurimit tė Depozitave tė Republikės sė Kosovės.