Karta Biznesi

 

Karta e Kreditit Prima pėr Bizneset ėshtė zhvilluar pėr tė pėrmbushur nevojat e klientėve tė biznesit, si Korporatė ashtu edhe tė Bizneseve tė Vogla dhe tė Mesme (NVM).

Ky produkt do tė jetė njė mundėsi shumė e mirė pėr biznesin tuaj, pasi:

Karta PRIMA funksionon si njė karte krediti MasterCard e lėshuar nga Banka Kombėtare Tregtare e cila mundėson:

Si funksionon Karta Prima?

Biznesi juaj mund tė pajisjet me mė shumė se njė kartė krediti PRIMA Business, duke i dhėnė kėshtu mundėsinė mė shumė se njė personi pėr tė administruar shpenzimet e kompanisė, sipas kėrkesave tė pronarit.

Si mund tė pajiseni me Kartė Krediti Prima?

Paraqituni pranė Degėve tė Bankės nė tė gjithė rrjetin e BKT-sė nė Kosovė, pėr tė aplikuar pėr limitin tuaj tė kartės sė Kreditit.Banka Kombetare Tregtare copyright 2009
Qendra Kontaktuese +381 (0) 38 666 666 : Harta : Kontakt
Web Kredi
Na gjeni edhe ne:
Banka Kombėtare Tregtare – Dega nė Kosovė merr pjesė detyrueshėm nė Fondin e Sigurimit tė Depozitave tė Republikės sė Kosovės.