Kosova Branches

 

Pejton Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. Ukshin Hoti, Nr.29, Qyteza Pejton
Prishtinë

Tel: +381 (0) 38 222 910 
Fax: + 381 (0) 38 222 907
Mobil: +377 (0) 45 700 701

Faton Fejzullahu
email:
ffejzullahu@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Kodra e Diellit Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. Enver Maloku, Nr.108-1, Prishtinë

Tel: +381 (0) 38 233 910
Fax: +381 (0) 38 233 908

Mobil: +377 (0) 45 700 702

Bashkim Kurti
E-mail:
bkurti@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Dardania Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. Mulla Idriz Gjilani, Nr.69, Prishtinë

Tel: +381 (0) 38 500 910
Mobil: +377 (0) 45 700 703

Astrit Zherka
email:
azherka@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Nënë Tereza Agency

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St.Tringë Ismajli, Nr.29, Prishtinë

Tel: +381 (0) 38 225 911 
Mobil: +377 (0) 45 700 714

Valdrin Imeri 
E-mail: 
vimeri@bkt.com.al  

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Nënë Tereza Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

Sheshi Nënë Tereza, pn, Prishtinë

 

 

Mobil: +377 (0) 45 700 704

Valdrin Imeri 
E-mail:  
vimeri@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30
E shtunë
10:00-13:00

 

Fushë-Kosovë Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. Nënë Tereza, pn, Fushë Kosovë

Tel: +381 (0) 38 534 910
Mobil: +377 (0) 45 700 705

Fisnik Sanaja
E-mail: 
fsanaja@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

  Podujeva Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. Zahir Pajaziti Nr.1, Podujevë

Tel: +381 (0) 38 571 996 
Fax: +381 (0) 38 571 998
Mobil: +377 (0) 45 700 706

Valon Gashi 
E-mail: 
valong@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Lipjan Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. Shqipëria, pn, Lipjan

Mobil: +377 (0) 45 700 808

Naim Zeqiri 
E-mail: 
nzeqiri@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Airport Agnecy

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

Aeroporti Ndërkombëtar
Adem Jashari

Mob: +377 45 700 742

Fisnik Sanaja 
E-mail: 
fsanaja@bkt.com.al

E hënë-premte

09:00 – 16:00

E shtunë
10:00-14:00

 

Aeroport Agency-Cargo

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

Aeroporti Ndërkombëtar
Adem Jashari

 


Mob: +377 45 700 742

Fisnik Sanaja 
E-mail: 
fsanaja@bkt.com.al

E hënë-premte

09:30 – 16:30

 

Albi Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

Qendra Tregtare Albi Mall
Vetërrnik - Prishtinë

Tel:  +381 (0) 38 522 910 
Mob: +377 45 700 709

Margarita Zeka 
E-mail: 
mzeka@bkt.com.al

E hënë-E shtunë
10:00-18:00

 

Shatervan Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

Sheshi Shatërvani, Nr.3, Prizren

Tel: +381 (0) 29 223 910
Mob: +377 45 700 710

Agim Haskuka
E-mail: 
ahaskuka@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30
E shtunë

10:00 – 13:00

Prizren Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. Atmejdan, Prizren

Tel: +381 (0) 29 222 910
Fax: +381 (0) 29 380 908
Mob: +377 45 700 711

Agim Haskuka
E-mail: 
ahaskuka@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30

             

 

 

Teuta Pejë Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. Mbretëresha Teutë, Nr. 117, Pejë

Fax: +381 (0) 39 423 908
Mob: +377 45 700 720

Skender Mekaj
E-mail: 
smekaj@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Elkos Pejë Agency

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

Qendra Tregtare ELKOS, Pejë 

Mob: +377 45 700 721

Skender Mekaj
E-mail: 
smekaj@bkt.com.al

E hënë- E shtunë
10:00-18:00

 

 

Gjakova Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. UÇK-së p.n. Gjakovë

Tel: +381 (0) 390 330 910
Fax: +381 (0) 390 330 908
Mob: +377 45 700 730

Gent Lajqi
E-mail: 
glajqi@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Rahovec Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. Avdulla Bugari, Nr.3, Rahovec

Tel: +381 (0) 29 276 910
Fax: +381 (0) 29 276 908
Mob: +377 45 700 731

Sead Rama
E-mail: 
srama@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Ferizaj Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. Dëshmorët e Kombit, Nr. 41/A, Ferizaj

Tel: +381 (0) 290 326 910
Fax: +381 (0) 290 326 908
Mob: +377 45 700 740

Safet Mehmeti  
E-mail: 
smehmeti@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

 

 

Fitorja Agency

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

Str. Rruga e Reçakut (Terminal Doganor Fitorja), pn, Ferizaj

Mob: +377 45 700 741

Safet Mehmeti  
E-mail: 
smehmeti@bkt.com.al

E hënë – E Shtunë:

        09:00 - 17:00 

 

             

 

Mitrovicë Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. Brigada 142, Mitrovicë

Tel: +381 (0) 28 536 910
Mob: +377 45 700 750

Fatmir Tupella
E-mail: 
ftupella@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Vushtrri Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. Ismail Qemajli, pn, Vushtrri

Mob: +377 45 700 751



Burim Shala

Email: bshala@bkt.com.al

 

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Drenas Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. Skënderbeu, pn, Drenas

Tel: +381 (0) 38 584 910
Mob: +377 45 700 752

Gazmend Lahu
E-mail: 
glahu@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Skenderaj Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

Sheshi Adem Jashari, pn, Skenderaj

Mob: +377 45 700 753

Festim Bunjaku  
E-mail: 
fbunjaku@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

 

Gjilan Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. Madeline Albright, pn, Gjilan

Tel: +381 (0) 28 0320 910 
Mob: +377 45 700 760

Ilmi Alili
E-mail: 
ialili@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Viti Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours  

St. Adem Jashari, pn, Viti

Tel: +381 (0) 280 380 910
Mob: +377 45 712 021

Ganimete Emini
E-mail: 
gemini@bkt.com.al 

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

Grand Store Agency

Address

Contact

Përgjegjësi i Agjensionit

Working Hours  

Qendra Tregtare Grand Store, Prishtinë

Mob: +377 45 700 770

Blendi Xharavina 

E-mail: 

Bxharavina@bkt.com.al

E hënë- shtunë

10:00 – 18:00

 

 

 

Mati 1 Unit

Address

Contact

Unit Manager

Working Hours

St.Mati 1, pn, Prishtinë

Mob: +377 45 700 771

Florie Hajrizi  
E-mail: 
fhajrizi@bkt.com.al

E hënë-premte

08:30 – 16:30

 

 

 

 

 




Banka Kombetare Tregtare copyright 2018
Contact Center +383 (0) 38 666 666 : Site Map : Contact
Web Loan
Find us on: