Kosova Branches

Pejton Unit

Address

Contact

Unit Manager

Rr. "Kosta Novakovic", Nr. 9 Qyteza Pejton 
Prishtinë - Kosovë

Tel: +381 38 222 910
Fax: +381 38 222 907

Faton Fejzullahu 
E-mail: ffejzullahu@bkt.com.al

Kodra e Diellit Unit

 

Address

Contact

Unit Manager

Rr. "Enver Maloku" Nr. 10
Prishtinë - Kosovë

Tel: +381 38 233 910
Fax: +381 38 233 908

Arsim Hamza 
E-mail: ahamza@bkt.com.al

Dardania Unit 

Address

Contact

Unit Manager

Rr. "Mulla Idriz Gjilani", Nr. 69 
Prishtinë - Kosovë

Tel: +381 38 500 910
Fax: +381 38 500 908

Shkelqim Lila
E-mail: shlila@bkt.com.al

Fushë-Kosova Unit  

Address

Contact

Acting Unit Manager

Rr. " Nënë Tereza", p.n. Fushë Kosovë
Prishtinë - Kosovë

Tel: +381 38 534 910
Fax: +381 38 534 908

Fisnik Sanaja
E-mail: fsanaja@bkt.com.al

Podujeva Unit

Address

Contact

Acting Unit Manager

Rr. "Zahir Pajaziti " Nr.1 - Podujevë
Prishtinë - Kosovë

Tel: +381 38 571 996
Fax: +381 38 571 998

Enis Gjyshinca
E-mail: egjyshinca@bkt.com.al

Shatervan Unit

Address

Contact

Unit Manager

Sheshi Shatërvani Nr.3
Prizren - Kosovë

Tel:  +381 (0)29 223 910
Fax: +381 (0)29 223 908

Fisnik Morina
E-mail: fmorina@bkt.com.al

Teuta Unit

Address

Contact

Unit Manager

Rr. " Mbretëresha Teuta ", Nr.117, 
Pejë - Kosovë

Tel: +381 39 423 910
Fax: +381 39 423 908

Vjollca Beka 
E-mail: vbeka@bkt.com.al

Gjakova Unit

Address

Contact

Unit Manager

Rr. ‘Nënë Tereza", Nr.462 & 464
Gjakovë - Kosovë

Tel: +381 390 330 910
Fax: +381 390 330 908

Gent Lajqi 
E-mail: glajqi@bkt.com.al

Rahovec Unit  

Address

Contact

Acting Unit Manager

Rr. "Avdulla Bugari", N-3, Rahovec
Gjakovë - Kosovë

Tel: +381 29 276 910
Fax: +381 29 276 908

Kemal Morina
E-mail: kmorina@bkt.com.al

Ferizaj Unit 

Address

Contact

Unit Manager

Rr. “Dëshmoret e Kombit”, Nr.68 
Ferizaj - Kosovë

Tel: +381 29 032 6910
Fax: +381 29 032 6908

Safet Mehmeti 
E-mail: smehmeti@bkt.com.al

Drenas Unit 

Address

Contact

Unit Manager

Rr. “Skënderbeu” – Drenas
Prishtinë - Kosovë

Tel: +381 38 584 910
Fax: +381 38 584 908

Visar Hoxha
E-mail: visarh@bkt.com.al

Gjilan Unit  

Address

Contact

Unit Manager

Rr. “Madeline Albright “, 
Gjilan - Kosovë

Tel: +381 28 032 910
Fax: +381 28 032 908

Ilmi Alili 
E-mail: ialili@bkt.com.al

 

Lipjan Unit  

Address

Contact

Unit Manager

Rr. "Shqiperia", 
Lipjan -  Kosovë

Tel:    +381 28 032 910
Fax:  +381 28 032 908

Naim Zeqiri 
E-mail: nzeqiri@bkt.com.al

Nënë Tereza Unit  

Address

Contact

Unit Manager

Rr. "Nënë Tereza", 
Prishtinë -  Kosovë

Tel:    +381 28 032 911
Fax:   +381 28 032 908

Fidaim Ibrahimi
E-mail: fibrahimi@bkt.com.al

Vushtrri Unit  

Address

Contact

Unit Manager

Dëshmorët e Kombit p.nr.,
Vushtrri

Tel: +381 (0)28 573 910
Fax: +382 (0)28 573 908

Florie Hajrizi Braha
E-mail: fhajrizi@bkt.com.al

 

Mitrovice Unit

Address

Contact

Unit Manager

Rr.Brigada 142-Ali pash tepelena
Mitrovice - Kosovë

Tel: +381 (0) 28 536 910
Fax: +382 (0) 28 536 908

Fatmir Tupella
E-mail: ftupella@bkt.com.al

Prizren Unit

Address

Contact

Unit Manager

Rruga “Atmejdan”, 
Prizren - Kosovë

Tel: +381 (0) 29 222 910
Fax: +381 (0) 29 230 908
Mob: +377 45 700 711

Agim Haskuka
E-mail: 
ahaskuka@bkt.com.al

Hani i Elezit Unit  

Address

Contact

Head Teller

Terminali Elez Han, Kacanik

Tel: +381 (0) 290 385 910
Fax: +381 (0)290 385 908

Milaim Qazimi
E-mail: mqazimi@bkt.com.al

Aeroporti Unit  

Address

Contact

Head Teller

Vrelle, Lipjan

Tel: +381 38 220 910
Fax: +381 (0)290 385 908

Rinor Zhubi
E-mail: rzhubi@bkt.com.al

Dheu i Bardhë Unit  

Address

Contact

Head Teller

Terminali Doganor, Dheu i Bardhe

Tel: +381 38 224 910
Fax: +381 (0)290 385 908

Berat Daku
E-mail: bdaku@bkt.com.al 

Viti Unit  

Address

Contact

Unit Manager

Adem Jashari pa nr. Viti

Tel: +381 (0) 280 380 910
Fax: +382 (0) 280 380 908

Ganimete Emini
E-mail: gemini@bkt.com.al

Elkos - Peja Unit

Adresa

Kontakti

Head Teller

Elkos - Peje,
Peje-Kosovë

Tel: +381 
Fax: +381 
Mob: +377 45 700 721

Venera Sylejmani
E-mail: 
vsylejmani@bkt.com.al

Albi Unit

Adresa

Kontakti

Unit Manager

Rr."Qëndra Tregtare Albi-Mall",
Veternik - Prishtinë

Tel: +381 38 522 910
Fax: +381 38 522 908
Mob: +377 45 700 709

Artan Cecelia

E-mail: acecelia@bkt.com.al

 

Skenderaj Unit

Adresa

Kontakti

Unit Manager

"Adem Jashari" Square, No.Nr,
Skenderaj

Tel: +381 28 582 909
Fax: +381 28 582 908
Mob: +377 45 700 753

Festim Bunjaku 

E-mail: fbunjaku@bkt.com.al

 



Banka Kombetare Tregtare copyright 2018
Contact Center +383 (0) 38 666 666 : Site Map : Contact
Web Loan
Find us on: