Lajme

Ndryshimi i ēmimores

 

Ndryshim i ēmimores per Korporata dhe Individė

 

Leter falenderimi

 

Banka Kombėtare Tregtare SH.A dhuron donacion SOS Fshatrave

 

Banka Kombėtare Tregtare ndryshon statusin e saj nga Degė e Bankės sė huaj nė Bankė

 

Java e parasė

 

Business Mobile Banking ne iOS

 

Njė dekadė sė bashku nė Kosovė

 

Business Mobile Banking

 

AGROKOS 2017

 

Ndėrrimi i Lokacionit

 

Cmimorja e re

 

BKT nėnshkruan marrėveshjen me Fondin Kosovar pėr Garanci Kreditore

 

Njoftim - Ndryshim orari per degėt e BKT KOSOVA

 

PROGRAM STUDIMI - FASTIP

 

Prishtina International Autoshow 2017

 

Ju njoftojmė se me rastin e festės zyrtare tė “Vitit tė Ri 2017”

 

“THE BANKER” RIVLERĖSON BKT PĖR TĖ SHTATĖN HERĖ SI “BANKA MĖ E MIRĖ NĖ SHQIPĖRI”

 

BKT pėrzgjidhet “Banka mė e mirė nė Kosovė” nga revista bne IntelliNews per Vitin 2016

 

Ju njoftojmė se duke filluar nga data 19 Nėntor 2016, Njėsitė Lipjan, Drenas & Fushė Kosova

 

BKT do tė ndryshojė kushtet e ēmimores sė shėrbimeve bankare pėr klientė tė biznesit

 

BKT do tė aplikoj ēmimoren e re tė produkteve dhe shėrbimeve pėr individė

 

Implementohet Sistemi i ri i Pagesave Ndėrbankare nė Bankėn Qendrore tė Kosovės

 

JCR Eurasia Rating rivlerėson BKT me AAA (Alb) pėr tė tetėn herė radhazi

 

NJOFTIM RRETH PAGESAVE KOMBĖTARE

 

Ju njoftojmė se Banka Kombėtare Tregtare - Njėsia Pejė

 

Njėsia Vushtrri, sė shpejti do tė ndėrroj lokacionin

 

BKT hapė degėn e re nė Sheshin Nėnė Tereza

 

Orari i ri pėr degėt Skenderaj dhe Rahovec

 

Nga data 01 shkurt 2016 norma e interesit nė llogarinė 2 nė 1

 

Dega Grand Store do tė punojė me orarė tė ri tė punės ditėn e Diele

 

Njoftim, Banka Kombėtare Tregtare njofton klientėt e saj qė ka ndryshuar kushtet e ēmimores sė shėrbimeve bankare pėr klientė tė biznesit

 

BKT ju njofton se agjensioni Dheu i Bardhė dhe Hani i Elezit do tė zhvendosen nė pikėn doganore Fitorja shpk, Ferizaj

 

NJOFTIM RRETH PAGESAVE NDĖRKOMBETARE

 

Presidenti i Ēalik Holding nderohet me Ēmimin

 

“THE BANKER” ZGJEDH

 

Presidenti i Ēalżk Holding, z. AhmetĒalżk vlerėsohet me titullin “DoctorHonorisCausa” nga Universiteti i Tiranės

 

Tarifat dhe Komisionet per Debit dhe Kredit kartat e BKT-se

 

SWIFT kodi i ri i BKT-sė

 Banka Kombetare Tregtare copyright 2018
Qendra Kontaktuese +383 (0) 38 666 666 : Harta : Kontakt
Web Kredi
Na gjeni edhe nė:
Banka Kombėtare Tregtare Kosovė Sh.A. – merr pjesė detyrueshėm nė Fondin e Sigurimit tė Depozitave tė Republikės sė Kosovės.