Other Branches

Durrës Branch

Address

Contact

Manager

Rr. "Skënderbej", Lagjia nr. 3
Durrës – Shqipëri

Tel:    +355-52-220060
Fax:   +355-52-20062

Artur Baboci
E-mail: ababoci@bkt.com.al

Elbasan Branch

Address

Contact

Manager

Lagjia" 29 Nëntori", Rr "11 Nëntori"
Elbasan – Shqipëri

Tel:  +355-54-253146
Fax: +355-54-52073

Altin Turhani
E-mail: aturhani@bkt.com.al

Korça Branch

Address

Contact

Manager

Rr. "Midhi Kostani" Lagjia nr. 9
Korçë – Shqipëri

Tel:  +355-82-251916/7/8
Fax: +355-82-53172

Ilo Kotonika 
E-mail: ikotonika@bkt.com.al

Lushnja Branch

Address

Contact

Manager

Lagjia "Skënder Libohova"
Lushnje – Shqipëri

Tel:  +355-352-24572/4
Fax: +355-352-2024

Neshet Zemlaku
E-mail: nzemlaku@bkt.com.al

Vlora Branch 

Address

Contact

Manager

Bulevardi "Sheshi Flamurit"
Vlorë – Shqipëri

Tel:  +355- 33-222090
Fax: +355- 33-225015

Nereida Adhami 
E-mail: nadhami@bkt.com.al

Gjirokastër Branch 

Address

Contact

Manager

Lagjia  "18 Shtatori"
Gjirokastër – Shqipëri

Tel:  +355-84-267129/30
Fax: +355-84-62440

Rakip Bejkollari
E-mail: rbejkollari@bkt.com.al

Shkodër Branch

Address

Contact

Manager

Lagjia"Vasil Shanto" Rr. "Çajupi",
Shkodër – Shqipëri

Tel:  +355-22-245049
Fax: +355-22-43056

Ylber Berhani 
E-mail: yberhani@bkt.com.al

Fier Branch

Address

Contact

Manager

Lagjia "Kastrioti", Rr. "Ramiz Aranitasi"
Fier – Shqipëri

Tel:  +355-34-228451/2
Fax: +355-34-28454

Jonida Koliçi
E-mail: jkolici@bkt.com.al

Berat Branch

Address

Contact

Manager

Lagjia "22 Tetori"
Berat – Shqipëri

Tel:   +355-32-236470
Fax:  +355-32-36471

Dhurata Plaku 
E-mail: dplaku@bkt.com.al

Pogradec Branch

Address

Contact

Manager

Lagjia nr. 2, Rr. "Fan.S.Noli"
Pogradec – Shqipëri

Tel:   +355-83-225704/6
Fax:  +355-83-25705

Elsa Ikonomi 
E-mail: eikonomi@bkt.com.al

Saranda Branch

Address

Contact

Manager

Lagjia nr. 2, Rr. "Mitro Dhimertika"
Sarandë – Shqipëri

Tel:   +355-85-225705
Fax:  +355-85-25710

Klodian Lika
E-mail: klika@bkt.com.al

Lezha Branch

Address

Contact

Manager

Lagjia "Besëlidhja"
Lezhë– Shqipëri

Tel:  +355-215-22602/4
Fax: +355-215-2771

Vasil Preka 
E-mail: vpreka@bkt.com.al

Kukës Branch

Address

Contact

Manager

Blvd kryesor , Lagjia nr.2, (pranë ish gjykatës së vjetër)
Kukës– Shqipëri

Tel:   +355-242-22434
Fax:  +355-242-4642

Miren Dokle
E-mail: mdokle@bkt.com.al

Peshkopi Branch

Address

Contact

Manager

Lagjia "Gjokë Doçi"
Dibër– Shqipëri

Tel:    +355-218-25535/6/7
Fax:   +355-218-5534

Ylber Torba
E-mail: ytorba@bkt.com.al

Fushë-Krujë Branch

Address

Contact

Manager

Lagjia Kastrioti,
Fushë Krujë – Krujë

Tel:    +355-563-22927/8
Fax:   +355-563-2938

Shkelqim Sallaku
E-mail: shsallaku@bkt.com.al

Bilisht Agency 

Address

Contact

Manager

Bulevardi kryesor, 
Bilisht– Shqipëri

Tel:  +355-81-13681/2
Fax: +355-81-13683

Haki Ajçe
E-mail: hajce@bkt.com.al

Delvina Agency

Address

Contact

Manager

Sheshi "4 Dhjetori", Rr. Sinan Ballaci,
Delvinë – Shqipëri

Tel:  +355-81-353711
Fax: +355-81-353712

Kujtim Saliu
E-mail: ksaliu@bkt.com.al

Kavaja Branch

Address

Contact

Manager

Bulevardi Kryesor, Lagja nr 3,
Kavajë - Shqipëri

Tel:    +355-5524-37743/4
Fax:   +355-5524-37745

Mirela Çaushi
E-mail: mcaushi@bkt.com.al

Vora Agency

Address

Contact

Manager

Sheshi Vorë
Tiranë - Shqipëri

Tel:   +355-47600-375
Fax:  +355-47600-369

Edmond Mema
E-mail: emema@bkt.com.al

Laç Agency

Address

Contact

Manager

Rr. "Erion Hoxha", pranë bashkisë
Laç - Shqipëri

Tel:  +355-532-222547
Fax: +355-532-222795

Fatjon Hoxha 
E-mail: fhoxha@bkt.com.al

Rrëshen Agency 

Address

Contact

Manager

Rr. "Motrat Vicenciane"
Rrëshen - Shqipëri

Tel:  +355-216-223142/8
Fax: +355-216-223146

Ndrec Biba
E-mail: nbiba@bkt.com.al

Bushat Agency 

Address

Contact

Manager

Qendër Bushat,
Shkodër - Shqipëri

Tel:  +355-266-220262/3
Fax: +355-266-220264

Nevila Burrja
E-mail: nburrja@bkt.com.al

Shkozet Agency

Address

Contact

Manager

Lagjia Nr. 14, Shkozet  
Durrës - Shqipëri

Tel:  +355-52-265413/4
Fax: +355-52-265415

Marinda Kalemi 
E-mail: mkalemi@bkt.com.al

Koplik Agency

Address

Contact

Manager

Qendër Koplik,
Malësi e Madhe - Shqipëri

Tel:  +355-211-23168/9
Fax: +355-211-23170

Blerina Zekja
E-mail: bzekja@bkt.com.al

Librazhd Agency

Address

Contact

Manager

Lagjia Nr. 1, (përballë Albtelekom)
Librazhd - Shqipëri

Tel:  +355-514-22177/8
Fax: +355-514-22180

Beqir Goma
E-mail: bgoma@bkt.com.al

Peqin Agency

Address

Contact

Manager

Lagjia Xhami, Blvd. Mustafa Gjenishi
Peqin - Shqipëri

Tel:  +355-512-23745
Fax: +355-512-23745

Armand Shqarri
E-mail: ashqarri@bkt.com.al

Rrogozhina Agency

Address

Contact

Manager

Lagjia nr. 2
(godina tre katëshe, pranë Albtelekom)
Kavajë - Shqipëri

Tel:  +355-57-723207/8
Fax: +355-57-723209

Ramazan Kokoshi
E-mail: rkokoshi@bkt.com.al

Plazhi Durrës Agency 

Address

Contact

Manager

Lagjia 13, Rr. "Tre vëllezërit Thanasi"  Plazh,
Durrës - Shqipëri

Tel:  +355-52-263415/6
Fax: +355-52-263417

Enkelejda Hoti
E-mail: ehoti@bkt.com.al

Orikum Agency

Address

Contact

Manager

Lagjia 1 Maj, Orikum
Vlorë - Shqipëri

Tel:  +355-391-2941/2
Fax: +355-391-2940

Lirim Nezha
E-mail: lnezha@bkt.com.al

Kuçovë Agency 

Address

Contact

Manager

Lagjia Tafil Skendo,  (përballë bashkisë) 
Kuçovë - Shqipëri

Tel:  +355-311-222-34
Fax: +355-311-224-11

Adriatik Carka 
E-mail: acarka@bkt.com.al

Aleksandër Goga Agency

Address

Contact

Manager

Rr. "Aleksander Goga"
Durrës - Shqipëri

Tel:  +355-52-222-179
Fax: +355-52-222-171

Dashamir Shehu
E-mail: dshehu@bkt.com.al

Dogana Kakavija Agency 

Address

Contact

Manager

Dogana Kakavijë
Gjirokastër - Shqipëri

Tel:  +355-884-90214
Fax: +355-884-90214

Rakip Bejkollari
E-mail: rbejkollari@bkt.com.al

Dogana Kapshtica Agency

Address

Contact

Manager

Dogana Kapshticë
Bilisht - Shqipëri

Tel:   +355-8224-3529
Fax:  +355-8224-3529

Ilo Kotonishti
E-mail: ikotonishti@bkt.com.al

Dogana Durrës Agency

Address

Contact

Manager

Sheshi Trageteve Porti Detar, 
Durrës - Shqipëri

Tel:    +355-52-220161
Fax:   +355-52-220161

Artur Baboci
E-mail: ababoci@bkt.com.al

Forex Airport Rinas Agency

Address

Contact

Manager

Aeroporti "Nënë Tereza" Tiranë - Shqipëri

Tel: ++355-4-2381963
Fax: ++355-4-2381963

Elda Jance
E-mail: ejance@bkt.com.al



Banka Kombetare Tregtare copyright 2018
Contact Center +383 (0) 38 666 666 : Site Map : Contact
Web Loan
Find us on: